KONST / Litografier / Färglitografier 9223559
nr 922 3559
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 2 st. Jan Lundquist (f. 1935), Stockholmsmotiv, EA + HC-upplaga, signerade, ramens innermått: 53x72
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 november 2014
kl 18:16:00
400 kr
500 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist